Укр Рус

Навчання Python у Чернівцях

Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

 • Чому вам варто стати програмістом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

 • Ринок праці — весь світ

  Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати програмістом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Вивчити основи програмування

 • 2

  Вибір мови програмування

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для програмістів

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері програмування

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Марія Максименко

Марія Максименко

Дякую, дуже сподобався курс. Я і не чекала що буде так багато інформації, тому мені треба ще декілька разів передивитись весь матеріал який в мене залишається)
Анастасія Люнгвиць

Анастасія Люнгвиць

Ось і закінчився курс Socail Media Marketing в Hillel. Якість занять, кількість додаткових матеріалів, підтримка і допомога викладачів перевершили мої очікування. Інформація подається структуровано і продумано до найменших деталей. Дякую викладачам, Даніілу і Анні, за цілодобову підтримку, практичні рекомендації і навички. Я дуже рада, що зробила правильне рішення і пішла навчатись в школу Hillel.
Нарешті закінчилося "навчання" на курсі Front-end Pro з куратором Владом Солонько. Що і казати - одного лише захисту курсових проєктів ми чекали три тижні, тому що викладач то не відповідав на наші повідомлення, то не міг подивитися код і перевірити домашні завдання. Мої враження від роботи з Владом дуже сильні - на жаль, у негативному сенсі. Я не заздрю жодному студентові/тці, яким не поталанить працювати із цим спеціалістом. Вірогідно, Ви не можете вигадати більш безглуздої трати часу і сил, аніж приєднатися до групи, у яцій він викладатиме. За час навчання з липня 2022 по січень 23 (так-так, Вам не здалось - курс затягнувся з анонсованих 4 місяців до шости) Влад встиг показати себе із багатьох боків: - перевірка домашніх завдань по декілька місяців (наприклад, мою роботу за 19 вересня було перевірено у двадцятих числах січня); - несвоєчасне додавання матеріалу до лекцій у LMS (часто - після 2-3 занять, замість обіцяного "одразу пысля закынчення заняття"); - випускання домашніх завдань із програми (були тижні і навіть місяці, коли ми не отримували жодного практичного завдання додому, яке Влад нам обіцяв - і не надав); - постійний дефіцит фідбеку - у домашках, у відповідях в чаті; - зверхність у ставленні! особливо дратує, коли це стосується тих тем, де фідбку не було - і звідси випливають помилки; - переноси і відміни занять із незбегненних причин, іноді за 15 хвилин до заняття; - зкликання групи долучитися до дзвінку у визідний день і повне ігнорування повідомлень (зустріч так і не відбулася - і була не перенесена); - і найнеприємніше - СИСТЕМАТИЧНА БРЕХНЯ. такого ставлення я не зустрічала за всю свою практику роботи з розробниками (а я рекрутерка). фахівець, котрий кидає слова на вітер, не поважає себе, не поважає оточуючих і робить з нас дурнів. слова про те, що він зробить нам три зустрічі для пробних співбесід, надішле додаткові матеріали, дасть список питань для інтерв'ю , додасть необхідне посилання, про яке казав наприкінці заняття, влаштує досвід парного програмування - лишилися лише словами. Чи були спроби змінити ситуацію із працівниками Hillel? Так, але вони не подіяли. Школа не слідкує за викладачами системно. Складається враження, що як немає скарг - то Hillel автоматом вважає, що все ок, навіть після обговорення проблеми - повторного контролю не було, і питання закрили. Ідучи на курс Front-end Pro, я нервувала, чи не здамся на півдорозі. Я навіть гадки не мала, що заб'ю не я - а викладач! Що існують настільки огидні випадки брехні із кам'яним обиччям, ніби всі навкруги дурні і не розуміють. Що школа ніяк не працює із викладачамі на системній основі, не контролює їх і не має жодних полісі на той випадок, коли викладач надодачу до свого основного місця роботи і викладання на курсах бере ще сапорт колишнього клієнта - і його викладання йде шкереберть. Я не рекомендую ні Влада Солонько, ні школу Hillel. Двічі подумайте, куди інвестувати час та гроші.
Лина Ясин

Лина Ясин

Очень понравился курс! Обратная связь от учителей была максимальная , всегда объясняли все четко , даже если есть ошибки! Задания проверяли быстро и объективно. Повезло , что попали к Анне и Даниилу! Спасибо за курс и за полученные знания🫶🏼
Проходила курс Social Media Marketing у Дар'ї Горулько. Враження лише позитивні. Дар'я - практик, який дуже добре володіє матеріалом і вміє його передати іншим так, щоб усім було зрозуміло. Було важко, але вона допомогала, відповідала на всі запитання, була на зв'язку майже 24/7. Якщо не було питань, то Дар'я сама їх ставила для перевірки знань. Вона дуже класна спеціалістка, яка завжди підказувала, як краще зробити, які помилки треба виправити та чому. Все сподобалось на курсі. Дякую Дар'ї і всій школі Hillel за чудове навчання.❤️ Рекомендую всім пройти курс з SMM у Дар'ї Горулько!
Анастасия Курлукова

Анастасия Курлукова

Не могла подумать ранее, что данный курс меня так вдохновит на новые действия. Очень надеюсь использовать полученный опыт на максимум и получать результат. Хотелось бы пройти в вашей школе еще подходящие мне курсы. Спасибо огромное Даниилу и Анне за отдачу! Это мой первый курс и я довольна уже своими навыками!
Щаслива, що мені порадили саме цю школу і в мене була саме ТА викладач. Саме та, що не залишала не на секунду і переживала за кожного студента, як за рідну дитину. Це був тяжкий шлях для мене, як для початківця. Але тепер мені не так страшно )))) Дякую за підтримку і людяність у цей важкий час!
Всім привіт! Закінчила курс з Project Management у Артьома Лінника. Враження тільки самі позитивні. Артьом не залишає без уваги ні одного студента.Дуже зрозуміло і чітко все пояснює. Між нами курсі була атмосфера однієї великої командної роботи. Найприємніше, що після курсу залишається дуже мотиваційний настрій. Дуже рекомендую викладача і школу.
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image